Windows 10 Professional 64-bit, OEM, UKR (FQC-08978) COA

Windows 10 Professional 64-bit, OEM, UKR (FQC-08978) COA
  • Windows 10 Professional 64-bit, OEM, UKR (FQC-08978) COA
  • Windows 10 Professional 64-bit, OEM, UKR (FQC-08978) COA

Windows 10 Professional 64-bit, OEM, UKR (FQC-08978) COA
 

Windows 10 Professional 64-bit, OEM, UKR (FQC-08978) COA

Опис товару

Виробник Microsoft

Тип продукту: ОЕМ ліцензія для збирачів ПК

Артикул: FQC-08978

ПДВ не обкладається

Тип поставки: Фізична

Тип ліцензії: Ліцензія на 1 пристрій

Термін дії ліцензії: безстроково

Чому краще купити Windows 10 Professional 64-bit, OEM, UKR (FQC-08978) COA у нас?

✔Повністю легальна ліцензійна Windows 10 Professional версія

✔Доступні всі оновлення через Інтернет

✔Завжди актуальний захист від «троянів» та вірусів

✔100% Microsoft Підтримка (через Інтернет і по телефону)

✔Доступні всі мови (локалізації)

Раді запропонувати Вам купити Windows 10 Professional 64-bit, OEM, UKR (FQC-08978) COA. У нашому інтернет магазині ви можите купити Windows 10 Professional 64-bit, OEM, UKR (FQC-08978) COA за дуже привабливою ціною, у чому ви самі можете переконатися.! Microsoft ОС на сьогоднішній день відповідають всім вимогам як домашнього, так і корпоративного користувача. Наш товар дає вам можливість легалізувати ваш Windows 10 Professional UKR, з мінімальними витратами коштів і часу. Купити Windows 10 Professional 64-bit, OEM, UKR (FQC-08978) COA у нас означає: користуватися всіма перевагами ліцензійної операційної системи (останні оновлення, цілодобова технічна підтримка Microsoft, ...). Купити Windows 10 Professional 64-bit, OEM, UKR (FQC-08978) COA

Операційна система - це головна програма комп'ютера. Без неї ми не змогли б навіть включити комп'ютер. Windows- це операційна система. Зараз існує кілька операційних систем, одна з них - Windows. Вона безумовно лідер і встановлена ​​практично на всіх комп'ютерах. Сьогодні новітньої є Windows 10!. Я куплю виндовс 10 і отримаю натомість, запитаєте ви? Давайте розбиратися: надійна і перевірена часом операційна система, мінімальні вимоги до ПК і висока швидкість роботи; У нас ви можете купити Windows 10 Professional.

Якщо вам не байдужа безпека вашої інформації, стійка без збоїв робота вашого обладнання не економте на придбанні ліцензійної операційної системи Windows 10 Pofessional Ринок затоплений піратськими ОС рано чи пізно ви зіткнетеся з проблемою використання піратського ПЗ.

Скупий платить двічі - це прислів'я як ніде актуальна в області IT, навіть дещо пом'якшує фарби. Так як використання піратського ПЗ і ОС може привести не тільки до втрати інформації, а й до несанкціонованого доступу зловмисників до вашої конфіденційної інформації (номери банківських рахунків, паролів і т.д.), а так само до псування самого комп'ютера або пов 'пов'язаного з ним обладнання.

У нашому магазині ви можете купити ліцензійну версію Microsoft Windows 10 Professional 64-bit, oem, ukr (FQC-08978) coa за вигідною ціною!

Microsoft Windows 10 Professional 64-bit, oem, ukr (FQC-08978) coa - операційна система від гіганта Microsoft, що має безліч подібностей з Windows 7 (наприклад концепція меню Start / Пуск). У Windows Professional 10 нам пропонують зручну організацію робочого столу - прикріплення до чотирьох різних елементів на одному екрані, віртуальні робочі столи для угруповання елементів.

Місце Internet Explorer посів новий браузер EDGE, що забезпечує зручність і швидкість серфінгу в інтернеті, позначки «на полях», зручні інструменти читання і збереження статей та інших матеріалів. Для Windows 10 Microsoft пропонує єдиний магазин додатків для всіх ваших пристроїв. Більшість необхідних для старту роботи з комп'ютером додатків вже вбудовані в операційну систему - карти, пошта, фотографії, музика, тв-передачі та фільми, хмарний сервіс One Drive.

Купити Windows 10 Професійна можуть юридичні та фізичні особи. Дана версія розповсюджується на території України. Windows 10 professional це найбільш пізня і фінальна версія операційної системи.

Інтерфейс системи оптимізований для пальцевого введення і роботи з сенсорними екранами. Актуальну інформацію про сумісність з вашим пристроєм шукайте на.

поставка:

- Сертифікат відповідності (СОА)

Характеристики

Відгуки 1

Сергій
15 травня 2021 р. 13:43
Дякую, за допомогу
Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари