Windows 10 Professional 64-bit, OEM, RUS (FQC-08909) COA

Windows 10 Professional 64-bit, OEM, RUS (FQC-08909) COA
  • Windows 10 Professional 64-bit, OEM, RUS (FQC-08909) COA
  • Windows 10 Professional 64-bit, OEM, RUS (FQC-08909) COA

Windows 10 Professional 64-bit, OEM, RUS (FQC-08909) COA
 

Windows 10 Professional 64-bit, OEM, RUS (FQC-08909) COA

Опис товару

Раді запропонувати купити Windows 10 Professional 64-bit, OEM, RUS (FQC-08909) COA для компанії дому та бізнесу легалізувати ваш Віндовс 10 професійну з мінімальними витратами коштів і часу. Купити Windows 10 Professional у нас означає: користуватися всіма перевагами ліцензійної операційної системи (останні оновлення, цілодобова технічна підтримка Microsoft).

У нашому магазині ви можете купити ліцензійну версію Microsoft Windows 10 Professional 64-bit oem rus (FQC-08909) coa за вигідною ціною!

Виробник Microsoft

Тип продукту: ОЕМ ліцензія для збирачів ПК

Артикул: FQC-08909

ПДВ не обкладається

Тип поставки: Фізична

Тип ліцензії: Ліцензія на 1 пристрій

Термін дії ліцензії: Безстроково

Чому краще купити Windows 10 Professional 64-bit, OEM, RUS (FQC-08909) COA у нас?

✔Повністю легальна ліцензійна Windows 10 Professional версія

✔Доступні всі оновлення через Інтернет

✔Завжди актуальний захист від «троянів» та вірусів

✔100% Microsoft Підтримка (через Інтернет і по телефону)

✔Доступні всі мови (локалізації)

Додаткові вимоги для використання деяких функцій:
Для використання сенсорних можливостей потрібно планшет або монітор з підтримкою
мультисенсорной технології.
Для того щоб отримати доступ до Магазину Windows для завантаження та запуску додатків,
потрібне активне підключення до Інтернету, дозвіл екрану не менше 1024 x 768 пікселів і
канал Microsoft.

Перевагою даної ОС є те, що користувачі ліцензійних Windows 7, 8 і 8.1 можуть безкоштовно оновити до Windows 10 протягом першого року після її виходу. Звичний інтерфейс Windows в новій версії має ще більше функціональних можливостей: Меню «Пуск» повернулося на своє законне місце і тепер містить не тільки список останніх запущених програм, але і іконки-плитки універсальних програм, а також оновлену функцію пошуку. Windows 10 підтримує 2 види інтерфейсів - звичайний і сенсорний, використовуючи функцію Continuum користувач може зручно і швидко переключаться між ними. Нова ОС від Microsoft підтримує 4K і 8K - екрани. Тепер всі програми на ПК запускаються в вікнах. Як і в Windows 7, вікна можна згортати, міняти їх розміри і закривати. Функція Task View дозволяє користувачеві переглядати на екрані вікна всіх запущених додатків з можливістю швидкої зміни активного вікна. За допомогою голосового помічника Cortana в Windows 10 легко шукати інформацію в мережі Інтернет, відкривати файли та програми, відправляти повідомлення і т.д. У версіях для планшетів і смартфонів поліпшена функція Snap - тепер на екрані одночасно може бути відкрито до 4 додатків. У Windows 10 вікна додатків або комплект програм для різних робочих процесів можна розміщувати на віртуальних робочих столах. Для більш ефективної роботи на екран можна вивести всі робочі столи або перемикатися між ними.

Microsoft Windows 10 Professional 64-bit oem rus (FQC-08909) coa - операційна система від гіганта Microsoft, що має безліч подібностей з Windows 7 (наприклад концепція меню Start / Пуск). У Windows Professional 10 нам пропонують зручну організацію робочого столу - прикріплення до чотирьох різних елементів на одному екрані, віртуальні робочі столи для угруповання елементів.

Місце Internet Explorer посів новий браузер EDGE, що забезпечує зручність і швидкість серфінгу в інтернеті, позначки «на полях», зручні інструменти читання і збереження статей та інших матеріалів. Для Windows 10 Microsoft пропонує єдиний магазин додатків для всіх ваших пристроїв. Більшість необхідних для старту роботи з комп'ютером додатків вже вбудовані в операційну систему - карти, пошта, фотографії, музика, тв-передачі та фільми, хмарний сервіс One Drive.

Купити Windows 10 Професійна можуть юридичні та фізичні особи. Дана версія розповсюджується на території України. Windows 10 Professional це найбільш пізня і фінальна версія операційної системи.

Інтерфейс системи оптимізований для пальцевого введення і роботи з сенсорними екранами.

поставка:

- Сертифікат відповідності (СОА)

Характеристики

Відгуки 1

Михайло
31 травня 2022 р. 14:11
Прийшов windows 10 pro. Дякую. Активував. Все добре працює
Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари