Microsoft Windows 10 Home 64-bit, OEM, RUS (KW9-00132) COA

Microsoft Windows 10 Home 64-bit, OEM, RUS (KW9-00132) COA

Microsoft Windows 10 Home 64-bit, OEM, RUS (KW9-00132) COA
 

Windows 10 Home 64-bit, OEM, RUS (KW9-00132) COA

Спосіб доставки: Електронний ключ на ел.пошту покупця протягом 30 хвилин

Продукти як BOX, OEM, Ключ, KEY-COA Get Genuine Kit доставка «Новою Поштою»

Спосіб оплати: Visa / MasterCard, Приват24

Також для оплати доступні безготівковий розрахунок, з ПДВ і без ПДВ.

Приємних вам покупок!

Опис товару

Раді запропонувати вам купити Windows 10 Home 64-bit, ліцензійна наклейка OEM, RUS (KW9-00132) Ліцензія COA для компанії дому та бізнесу легалізувати ваш Віндовс 10 Home з мінімальними витратами коштів і часу. Купити Windows 10 Home у нас означає: користуватися всіма перевагами ліцензійної операційної системи (останні оновлення, цілодобова технічна підтримка Microsoft).

У нашому магазині ви можете купити ліцензійну версію Microsoft Windows 10 Home 64-bit, RUS, ліцензійна наклейка (KW9-00132) за вигідною ціною!

Microsoft Windows 10 Home 64-bit, RUS, ліцензійна наклейка (KW9-00132)  - операційна система від гіганта Microsoft, що має безліч подібностей з Windows 7 (наприклад концепція меню Start / Пуск). У Windows 10 Home нам пропонують зручну організацію робочого столу - прикріплення до чотирьох різних елементів на одному екрані, віртуальні робочі столи для угруповання елементів.

Місце Internet Explorer посів новий браузер EDGE, що забезпечує зручність і швидкість серфінгу в інтернеті, позначки «на полях», зручні інструменти читання і збереження статей та інших матеріалів. Для Windows 10 Microsoft пропонує єдиний магазин додатків для всіх ваших пристроїв. Більшість необхідних для старту роботи з комп'ютером додатків вже вбудовані в операційну систему - карти, пошта, фотографії, музика, тв-передачі та фільми, хмарний сервіс One Drive.

Купити Windows 10 Домашня можуть юридичні та фізичні особи. Дана версія розповсюджується на території України. Windows 10 Home це найбільш пізня і фінальна версія операційної системи.

Інтерфейс системи оптимізований для пальцевого введення і роботи з сенсорними екранами. Актуальну інформацію про сумісність з вашим пристроєм шукайте на.

поставка:

- Сертифікат відповідності (СОА)

- Супроводжуючі документи

Характеристики

Відгуки 0

Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари