Операційна система Windows 10 Enterprise електронна Microsoft ліцензія ESD

Операційна система Windows 10 Enterprise електронна Microsoft ліцензія ESD
  • Операційна система Windows 10 Enterprise електронна Microsoft ліцензія ESD
  • Операційна система Windows 10 Enterprise електронна Microsoft ліцензія ESD

Операційна система Windows 10 Enterprise електронна Microsoft ліцензія ESD
 

Операційна система Windows 10 Enterprise електронна Microsoft ліцензія ESD

Опис товару

Раді запропонувати вам купити Windows 10 Enterprise Ліцензійний ключ Microsoft Windows 10 Enterprise електронна ліцензія ESD для компанії дому та бізнесу легалізувати ваш Віндовс 10 Enterprise з мінімальними витратами коштів і часу.

Windows 10 Enterprise Ідеальна версія Віндовс для бізнесу. Сьогодні Windows 10 Enterprise використовують десятки тисяч підприємств по всьому світу. Її перевага полягає в тому, що вбудовані засоби системи здатні забезпечити всі необхідні програмні інструменти як для невеликої фірми, так для цілих корпорацій і компаній з безліччю філій і єдиною системою адміністрування.

Характеристики:

✔Тіп ліцензії: безстроковий ключ активації для 1 ПК

✔Орігінальний дистрибутив ви можете скачати в будь-який час з офіційного сайту.

✔Язик і розрядність: багатомовна версія 32/64 bit

✔Способ доставки: буде відправлений на вашу електронну пошту, номер вайбера, протягом 15 хв.

✔Купіть Windows 10 Enterprise ви можете в будь-який час, ми працюємо 24/7

Купити Windows 10 Enterprise у нас означає: користуватися всіма перевагами ліцензійної операційної системи Windows 10 Enterprise (останні оновлення, цілодобова технічна підтримка Microsoft).

Windows 10 Enterprise використовують десятки тисяч підприємств по всьому світу. Її перевага полягає в тому, що вбудовані засоби системи здатні забезпечити всі необхідні програмні інструменти як для невеликої фірми, так для цілих корпорацій і компаній з безліччю філій і єдиною системою адміністрування. Плюсом цієї версії системи є її вартість. Вигідніше купити підписку Enterprise для кожного комп'ютера на потрібний період, ніж встановлювати на всі пристрої професійну версію. Що стосується функціоналу Enterprise, він відрізняється від професійної версії системи (в якій доступні всі засоби управління) тільки відсутність встановленого браузера MS Edge. При необхідності, оглядач можна скачати з офіційного магазину додатків від Майкрософт. Серед особливостей складання можна виділити кошти командної взаємодії. Найбільш важливі з них: BranchCache - утиліта, яка прискорює процедуру пошуку і установки останніх оновлень; Служби Credential Guard Utility і Device Guard - це програмне забезпечення, завдання якого полягає в створенні системи захисту даних жорсткого диска, оперативної пам'яті, вхідного трафіку, мережевого оточення; Direct Access - системна утиліта, за допомогою якої адміністратор локальної мережі, може налаштувати віддалене управління між двома гаджетами. Windows 10 Pro Як заявляє розробник, професійна збірка ОС також призначена для роботи на домашніх ПК і ноутбуках. Тільки підійде вона просунутим користувачам, у яких є необхідність установки бізнес-додатків, засобів для віртуалізації і адміністрування. Відмінні характеристики: Посилена система захисту інформації (BitLocker). Завдяки вбудованій можливості шифрування всіх файлів, які зберігаються в дисковому просторі можна не турбуватися про те, що хто-небудь зламає ваш ПК і отримає несанкціонований доступ до вмісту диска; Утиліта Hyper V - вбудований компонент для віртуалізації. З її допомогою можна встановлювати віртуальні машини і тестувати роботу інших ОС прямо у вікні вже існуючої Віндовс 10; Вбудована опція віддаленого доступу до робочого столу (Remote Desktop); Служба взаємодії з хмарними сховищами, магазином додатків і сервіс для поновлення параметрів бізнес-додатків. Windows 10 Education Збірка Education розроблена спеціально для використання студентами та в аудиторіях навчальних закладів. Вона також орієнтована на роботу з бізнес-програмами, має встановлений MS Office. Підтримка функцій: Direct Access - організація віддаленого доступу між двома комп'ютерами в мережі; Спрощена настройка хмарного хостингу; Вбудовані механізми захисту жорсткого диска і оперативної пам'яті. В цілому, можливості «навчальної» версії Віндовс аналогічні з версією Enterprise, тільки відсутній голосовий помічник Кортан.

Enterprise Дана версія активно використовується найбільшими корпораціями і компаніями, так як працює з підтримкою складних функцій таких, як:

Direct Access - можливість віддаленого доступу без використання VPN.
BranchCache - опція, яка робить процес оновлення і завантаження набагато легше і швидше.
Credential Guard і Device Guard - це додаток, що збільшують безпеку комп'ютера в рази.
Education
Версія Windows 10, як це видно вже з назви, створена спеціально для навчальних закладів і студентів зокрема. Багато в чому схожа на версію Enterprise, але без підтримки деяких окремих функцій.

Mobile
Дана ОС може бути застосована для смартфонів Microsoft. Також користувачі деяких Lumia з Windows 8.1 можуть оновиться до 10 версії. Mobile for business підтримує деякі функції бізнес-сегмента, має більш тонке налаштування оновлень і політик безпеки.


✓ - може бути застосовано;

☓ - не застосовується.

Компоненти / Безпека Home Pro Enterp

Характеристики

Відгуки 0

Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари