Windows 10 Professional 64-bit, OEM, ENG (FQC-08929) COA

Windows 10 Professional 64-bit, OEM, ENG (FQC-08929) COA
  • Windows 10 Professional 64-bit, OEM, ENG (FQC-08929) COA
  • Windows 10 Professional 64-bit, OEM, ENG (FQC-08929) COA

Windows 10 Professional 64-bit, OEM, ENG (FQC-08929) COA
 

Windows 10 Professional 64-bit, OEM, ENG (FQC-08929) COA

Опис товару

Раді запропонувати Вам купити Windows 10 Professional 64-bit, ліцензійну операційну систему OEM, ENG (FQC-08929) COA для компанії дому та бізнесу

Виробник Microsoft

Тип продукту: ОЕМ ліцензія для збирачів ПК

Артикул: FQC-08929

ПДВ не обкладається

Тип поставки: Фізична

Тип ліцензії: Ліцензія на 1 пристрій

Термін дії ліцензії: Безстроково

Чому краще купити Windows 10 Professional у нас?

✔Повністю легальна ліцензійна Windows 10 Professional версія

✔Доступні всі оновлення через Інтернет

✔Завжди актуальний захист від «троянів» та вірусів

✔100% Microsoft Підтримка (через Інтернет і по телефону)

✔Доступні всі мови (локалізації)

Windows 10 Professional Ця версія коштує дорожче, але її функціонал і можливості ширше. Наприклад, в «Професійної» редакції користувач отримує доступ до налаштувань адміністрування та персоналізації ПК, а також бізнес-додатків, недоступним в «Домашньої» версії. У Pro існує зручна функція BitLocker, яку можна активувати при крадіжці ноутбука, а також посилений захист інформації користувача. У цій редакції є настройка групової політики - її зручно використовувати для підключення пристрою до загальної бізнес-мережі. «Професійна» Windows 10 може управлятися за допомогою віддаленого доступу до робочого столу, а також взаємодіяти з хмарним сховищем. Ви можете купити Windows 10 версії Pro, якщо використовуєте комп'ютер для заробітку, наприклад, в ролі фрілансера або віддаленого співробітника.

У нашому магазині ви можете купити ліцензійну версію Microsoft Windows 10 Professional 64-bit oem eng (FQC-08929) coa за вигідною ціною!

Microsoft Windows 10 Professional 64-bit oem eng (FQC-08929) coa - операційна система від гіганта Microsoft, що має безліч подібностей з Windows 7 (наприклад концепція меню Start / Пуск). У Windows Professional 10 нам пропонують зручну організацію робочого столу - прикріплення до чотирьох різних елементів на одному екрані, віртуальні робочі столи для угруповання елементів.

Місце Internet Explorer посів новий браузер EDGE, що забезпечує зручність і швидкість серфінгу в інтернеті, позначки «на полях», зручні інструменти читання і збереження статей та інших матеріалів. Для Windows 10 Microsoft пропонує єдиний магазин додатків для всіх ваших пристроїв. Більшість необхідних для старту роботи з комп'ютером додатків вже вбудовані в операційну систему - карти, пошта, фотографії, музика, тв-передачі та фільми, хмарний сервіс One Drive.

Купити Windows 10 Професійна можуть юридичні та фізичні особи. Дана версія розповсюджується на території України. Windows 10 Professional це найбільш пізня і фінальна версія операційної системи.

Інтерфейс системи оптимізований для пальцевого введення і роботи з сенсорними екранами.

Характеристики

Відгуки 0

Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари