Windows 10 Професійна, UKR, Box-версія (HAV-00102)

Windows 10 Професійна, UKR, Box-версія (HAV-00102)
  • Windows 10 Професійна, UKR, Box-версія (HAV-00102)
  • Windows 10 Професійна, UKR, Box-версія (HAV-00102)

Windows 10 Професійна, UKR, Box-версія (HAV-00102)
 

Windows 10 Професійна, UKR, Box-версія (HAV-00102)

Опис товару

Тип продукту: BOX

Артикул: HAV-00102

ПДВ не обкладається

Тип поставки: Фізична

Тип ліцензії: Ліцензія на 1 ПК

Термін дії ліцензії: Безстроково

Windows 10 настільки звична і зручна, що ви відчуєте себе фахівцем. Меню «Пуск» повернулося в розширеному вигляді, крім того, ми спростили доступ до ваших закріпленим додатків і обраному.

Ця система швидше запускається і відновлює роботу, має вбудовані функції забезпечення безпеки для захисту вас і ваших даних, а також розрахована на роботу з вже наявними у вас програмним забезпеченням та обладнанням.

Вона об'єднує в собі сильні сторони Windows 8 і Windows 7.

Інтернет працює на вас
Windows 10 поставляється з Microsoft Edge - повністю оновленим браузером, який орієнтований на зручність роботи в мережі. Пишіть або вводите замітки прямо на веб-сторінках і обмінюйтеся ними з іншими користувачами, читайте статті, не відволікаючись на сторонні фактори, і зберігайте сподобалися матеріали для подальшого використання. Включивши Кортану, ви отримаєте можливість оперативно виконувати інші типові дії, такі як бронювання і перегляд оглядів, при цьому вам не потрібно переходити на інші сторінки.

Багатозадачність дозволяє робити справи набагато швидше
Легко прикрепляйте до чотирьох додатків і переглядайте всі і відразу. Ви можете навіть створювати віртуальні робочі столи, якщо вам не вистачає місця або хочеться об'єднати ваші справи по проектам.

Магазин Windows - додатки вже чекають вас
Представляємо новий Магазин Windows, уніфікує процедуру здійснення покупок на всіх пристроях під управлінням Windows 10. Переглядайте асортимент на комп'ютері, телефоні або планшеті і придбайте цифрове вміст, в тому числі програми, ігри, музику, фільми і телепрограми.

Це сама персональна версія Windows на сьогоднішній день
Налаштуйте меню «Пуск», закріплюючи практично що завгодно, включаючи додатки, друзів і плейлисти. Так вони завжди будуть з вами. А в подивившись на живі плитки ви відразу дізнаєтеся головні події - навіть не відкриваючи програми.

Найзручніше пристрій - то, яким ви користуєтеся прямо зараз
Continuum - це унікальна технологія, яка дозволяє вашим додаткам працювати однаково добре на будь-яких пристроях. На комп'ютерах 2в1 екран можна налаштувати для роботи як з сенсорним управлінням, так і з клавіатурою і мишкою.

Класні додатки - вже в комплекті
У Windows 10 вбудовано безліч чудових додатків, таких як «Карти», «Фотографії», «Пошта і календар», «Музика» і «Фільми та телепередачі».

Відмінна платформа для бізнесу:

Приєднання до домену. Ви можете приєднатися до домену компанії або навчального закладу або до Azure Active Directory, щоб отримати доступ до мережевих файлів, серверів, принтерів і т.д.
Покращена технологія шифрування. BitLocker забезпечує додатковий захист ваших даних за допомогою шифрування і управління безпекою
Віддалений вхід. Windows 10 дозволяє входити в систему через віддалений робочий стіл, щоб отримувати доступ до робочого комп'ютера вдома або в дорозі
Віртуальні машини. Щоб одночасно запускати кілька операційних систем на одному комп'ютері, ви можете створювати віртуальні машини за допомогою
Hyper-V
Ваші програми в Магазині Windows. Windows 10 дозволяє вам створити власний розділ додатків в Магазині Windows, щоб забезпечити співробітникам
зручний доступ до корпоративних додатків

Характеристики

Відгуки 1

Антон
05 грудня 2022 р. 20:39
Дякую за товар 😃. Все відмінно по якості,і дуже вчасно. Чекайте нових замовлень ✌️🇺🇦🙂
Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари