Операційна система Windows 8.1 Professional ключ активації для 1 ПК

Операційна система Windows 8.1 Professional ключ активації для 1 ПК
  • Операційна система Windows 8.1 Professional ключ активації для 1 ПК
  • Операційна система Windows 8.1 Professional ключ активації для 1 ПК

Операційна система Windows 8.1 Professional ключ активації для 1 ПК
 

Операційна система Windows 8.1 Professional ключ активації для 1 ПК

Опис товару

Раді запропонувати вам купити Windows 8.1 Professional Ліцензійний ключ Microsoft Windows 8.1 Професійна електронна ліцензія ESD для компанії дому та бізнесу легалізувати ваш Віндовс 8.1 Про з мінімальними витратами коштів і часу. Купити Windows 8.1 Pro у нас означає: користуватися всіма перевагами ліцензійної операційної системи Windows 8.1 PRO (останні оновлення, цілодобова технічна підтримка Microsoft).

Характеристики:

✔Тіп ліцензії: безстроковий ключ активації для 1 ПК

✔Орігінальний дистрибутив ви можете скачати в будь-який час з офіційного сайту.

✔Язик і розрядність: багатомовна версія 32/64 bit

✔Способ доставки: буде відправлений на вашу електронну пошту, номер вайбера, протягом 15 хв.

✔Купіть Windows 8.1 PRO ви можете в будь-який час, ми працюємо 24/7

Ліцензійний Купити Windows 8.1 Professional

Windows 8.1 - вдосконалена і побудована на базі Windows 8.1. У центрі уваги залишаються додатки, вони підтримують нові способи взаємодії з системою і дають користувачам більш широкі можливості занурення в вміст.

Ваша особиста Windows 8.1
Налаштуйте показ слайдів на екрані блокування, вибравши для цього свої улюблені зображення. Ваш екран «Пуск»: ще більше опцій налаштування! Підберіть потрібні розміри плиток, як кольори та шпалери (в тому числі анімовані), адже їх стало набагато більше.

Покращена жива плитка
У Windows 8.1 жива плитка стала зручніше і гнучкіше у використанні. Тепер для отримання оновлень не потрібно запускати додаток. Крім того, підтримуються два нових розміру плитки: 70 на 70 і 310 на 310 пікселів. Додатки пропонують більше варіантів розмірів і широкий вибір зображень при створенні допоміжної плитки, що допоможе вам відразу налаштувати свій початковий екран.

Найзручніший пошук
Вводячи один запит, ви відразу виконуєте пошук на комп'ютері, в додатках і в Інтернеті. Результати показуються в чіткому, зручному форматі, і ви можете швидко приймати рішення і відкривати додатки. Від пошуку - до дії. Ви можете відразу ж прослухати знайдені пісні або подивитися відео. На платформі Bing.

Додатки, які ви полюбите
Зверніть увагу на перетворений вид Магазину Windows, завдяки якому стало легше шукати і завантажувати нові додатки. З додатками в складі Windows 8.1 життя стає цікавішим! Наприклад, в «Списку для читання» ви можете зберігати цікаві статті з різних додатків і з різних пристроїв, а в оновленому додатку «Фотографії» можна легко відредагувати улюблені знімки.

Вбудоване хмарне сховище
Тепер SkyDrive - папка за замовчуванням для збереження документів. Ваші файли завжди під рукою, навіть якщо ви не в мережі. А за допомогою програми SkyDrive в складі Windows ви можете управляти як локальними файлами, так і файлами SkyDrive.

Швидкий повноекранний перегляд
У складі Windows 8.1 ви також отримуєте новий Internet Explorer. Internet Explorer 11 оптимізований для управління дотиком. Тепер сторінки завантажуються швидше, їх можна переглядати поруч, а поновлення улюблених сайтів відображаються на динамічних плитках початкового екрана

Характеристики

Відгуки 0

Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари