Microsoft Windows 8.1 Professional 64-bit Russian

Microsoft Windows 8.1 Professional 64-bit Russian
  • Microsoft Windows 8.1 Professional 64-bit Russian
  • Microsoft Windows 8.1 Professional 64-bit Russian

Microsoft Windows 8.1 Professional 64-bit Russian
 

Операційна система Microsoft Windows 8.1 Professional 64-bit Russian

Опис товару

Раді запропонувати вам Microsoft Windows 8.1 Professional 64-bit Russian DVD OEM

✔Предоставляем вам Windows 8.1 Professional OEM-версію з наклейкай СОА
✔Актівація на 1 комп'ютер під 32-біт і 64-біт (через Інтернет і по телефону)
Розрядність 64-розрядні
Випуск Windows Windows 8.1
Версія Windows Професійна
Мова додатка Русский
Тип продукту ОЕМ версія (для збирачів систем)

Системні вимоги Процесор: 1 ГГц або швидше
ОЗУ: 1 ГБ (для 32-розрядних систем) або 2 ГБ (для 64-розрядних систем)
Простір на жорсткому диску: 16 ГБ (для 32-розрядних систем) або 20 ГБ (для 64-розрядних систем)
Графічний адаптер з підтримкою Microsoft DirectX 9 і драйвером WDDM

Додаткові вимоги для використання деяких функцій:

Для установки 64-розрядної версії Windows 8.1 процесор також має підтримувати CMPXCHG16b, PrefetchW і LAHF / SAHF
Для використання сенсорних можливостей потрібно планшет або монітор з підтримкою мультисенсорной технології
Для того щоб отримати доступ до Магазину Windows для завантаження та запуску додатків, потрібне активне підключення до Інтернету,
дозвіл екрану не менше 1024 x 768 пікселів і обліковий запис Microsoft
Windows 8.1 Professional 64-bit Russian - вдосконалена і побудована на базі Windows 8. У центрі уваги залишаються додатки, вони підтримують нові способи взаємодії з системою і дають користувачам більш широкі можливості занурення в вміст. Коробкова версія може бути встановлена ​​на пристрій без наявності попередньої версії.

Windows 8.1 - вдосконалена і побудована на базі Windows 8. У центрі уваги залишаються додатки, вони підтримують нові способи взаємодії з системою і дають користувачам більш широкі можливості занурення в вміст.

Ваша особиста Windows
Налаштуйте показ слайдів на екрані блокування, вибравши для цього свої улюблені зображення. Ваш екран «Пуск»: ще більше опцій налаштування! Підберіть потрібні розміри плиток, як кольори та шпалери (в тому числі анімовані), адже їх стало набагато більше.

Покращена жива плитка
У Windows 8.1 жива плитка стала зручніше і гнучкіше у використанні. Тепер для отримання оновлень не потрібно запускати додаток. Крім того, підтримуються два нових розміру плитки: 70 на 70 і 310 на 310 пікселів. Додатки пропонують більше варіантів розмірів і широкий вибір зображень при створенні допоміжної плитки, що допоможе вам відразу налаштувати свій початковий екран.

Найзручніший пошук
Вводячи один запит, ви відразу виконуєте пошук на комп'ютері, в додатках і в Інтернеті. Результати показуються в чіткому, зручному форматі, і ви можете швидко приймати рішення і відкривати додатки. Від пошуку - до дії. Ви можете відразу ж прослухати знайдені пісні або подивитися відео. На платформі Bing.

Додатки, які ви полюбите
Зверніть увагу на перетворений вид Магазину Windows, завдяки якому стало легше шукати і завантажувати нові додатки. З додатками в складі Windows 8.1 життя стає цікавішим! Наприклад, в «Списку для читання» ви можете зберігати цікаві статті з різних додатків і з різних пристроїв, а в оновленому додатку «Фотографії» можна легко відредагувати улюблені знімки.

Вбудоване хмарне сховище
Тепер SkyDrive - папка за замовчуванням для збереження документів. Ваші файли завжди під рукою, навіть якщо ви не в мережі. А за допомогою програми SkyDrive в складі Windows ви можете управляти як локальними файлами, так і файлами SkyDrive.

Швидкий повноекранний перегляд
У складі Windows 8.1 ви також отримуєте новий Internet Explorer. Internet Explorer 11 оптимізований для управління дотиком. Тепер сторінки завантажуються швидше, їх можна переглядати поруч, а поновлення улюблених сайтів відображаються на динамічних плитках початкового екрана

Характеристики

Відгуки 0

Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари