Office 2019 Для дому та бізнесу, UKR, Box-версія (T5D-03278)

Office 2019 Для дому та бізнесу, UKR, Box-версія (T5D-03278)
  • Office 2019 Для дому та бізнесу, UKR, Box-версія (T5D-03278)
  • Office 2019 Для дому та бізнесу, UKR, Box-версія (T5D-03278)

Office 2019 Для дому та бізнесу, UKR, Box-версія (T5D-03278)
 

Office 2019 Для дому та бізнесу, UKR, Box-версія (T5D-03278)

Опис товару

Тип продукту: BOX

Артикул: T5D-03278

ПДВ не обкладається

Тип поставки: Фізична

Тип ліцензії: Ліцензія на 1 користувача

Термін дії ліцензії: Безстроково

Пакет Microsoft Office Home and Business 2019 (BOX) призначений для невеликих компаній і домашніх користувачів, які потребують можливості бути завжди на зв'язку. Включає в себе:

Word 2019;
Excel 2019;
PowerPoint 2019;
Outlook 2019; OneNote 2019.
Для установки на 1 комп'ютері.

Основні можливості Office 2019:
C допомогою новітніх засобів Microsoft Office Home and Business 2019 є можливість розширити свій бізнес, зберігаючи продуктивність роботи співробітників навіть у шляху. Працюйте, робіть і спілкуйтеся ще швидше завдяки вдосконаленим функціям, а також зрозумілому інтерфейсу програм в складі пакету.

Досконале уявлення ідей.

Саме ідеї відрізняють вашу компанію серед інших. Скористайтеся шаблонами Word і Excel, а також новим широкоформатним шаблоном PowerPoint, щоб розкрити свої думки в незабутніх професійних презентаціях.
Організація роботи.

Навести порядок в домашніх і робочих справах - завдання непросте, але впоратися з ним допоможе електронна пошта, загальні календарі і засоби роботи зі списками завдань в Outlook.
Спрощений загальний доступ до файлів.

Зберігайте свої файли в онлайн-сховище. Так ви будете мати доступ до них через Інтернет і зможете переглядати і редагувати їх спільно з іншими користувачами.
Переваги Office для дому та бізнесу 2019.

Програмний комплекс Office.

Стати впевненим користувачем Office дуже просто. Щоб отримати підказку, просто введіть запит в новому полі "Допомога" на стрічці.
Нові теми допомагають вибрати той варіант Office, який підходить саме вам. Теми "Темна" і "Темно-сіра" зручні для перегляду завдяки високій контрастності, а тема "Кольорова" пропонує сучасне оформлення, однакове для всіх пристроїв.
Функція "Довідка" на платформі Bing робить читання ще більш корисним. Завдяки їй, читаючи текст в файлі Office, можна переглядати пов'язані за змістом відомості з Інтернету.
Користуйтеся додатковими можливостями роботи з документами Word: переглядайте онлайн-відео, відкривайте PDF-файли і редагуйте їх зміст, а також розміщуйте і вирівнюйте зображення і діаграми без зайвих зусиль.
Шаблони Excel практично повністю налаштовані і оформлені, тому ви зможете зосередитися на змістовній інформації.
Створюйте переконливі презентації за допомогою нових засобів вирівнювання, підбору кольорів і інших інструментів оформлення в програмі PowerPoint.
Креслите, пишіть від руки, друкуйте, натискайте або проводите пальцем, щоб створювати замітки в OneNote. Нотатки зберігаються, синхронізуються і стають доступні для пошуку в програмах OneNote на інших пристроях.
Програма Outlook автоматично підключена до вашого профілю електронної пошти Microsoft. Синхронізація завдання та календарі з допомогою Outlook, щоб зібрати і впорядкувати всі свої плани.
Найкраще підходить для сімейних підприємств і малих офісів.
Що нового у версії 2019:

Оновлені функції додатків Office 2019 дозволяють швидше створювати якісний контент.

У PowerPoint 2019 можна створювати кінематографічні презентації за допомогою нових функцій Morph ( «Трансформація») і Zoom ( «Масштабування»). А поліпшені функції рукописного введення в додатках Windows (наприклад, переміщуваний набір інструментів, настройка чутливості натиску і ефекти нахилу) дозволяють створювати документи природним чином.

В Excel 2019 з'явилися нові потужні функції аналізу даних, включаючи нові формули і діаграми, а також поліпшення в PowerPivot.

Word 2019 і Outlook 2019 допомагають фокусуватися на найважливішому. Засоби навчання (Learning Tools), такі як «Читання вголос» (Read Aloud) і «Інтервали» (Text Spacing), полегшують сприйняття контенту. Режим фокусування (Focus Mode) допомагає відсікти всі відволікаючі фактори і сконцентруватися на контенті. Функція сортування пошти (Focused Inbox) поміщає менш важливі листи в кінець черги, щоб ви могли займатися справами, не відволікаючись.

Характеристики

Відгуки 0

Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари