Microsoft Office 2019 Home & Business

Microsoft Office 2019 Home & Business
  • Microsoft Office 2019 Home & Business
  • Microsoft Office 2019 Home & Business

Microsoft Office 2019 Home & Business
 

Microsoft Office 2019 Home & Business

Опис товару

Microsoft Office 2019 Home & Business

Тип ліцензії: безстрокова для 1 ПК з перенесенням

ОС і мова: Windows або MacOS / багатомовна версія

Спосіб доставки: на e-mail протягом 1 робочого дня

Опис продукту*

До складу продукту входять наступні програми:

Word
Excel
Powerpoint
Outlook
OneNote
У пакет Microsoft Office 2019 Home and Business входять програми: Word 2019, Excel 2019, PowerPoint 2019, OneNote 2019, Outlook 2019. Все необхідне для досягнення результатів: Microsoft Office Home and Business 2019 призначений для сімей і малих підприємств, яким потрібні електронна пошта і класичні офісні додатки. Microsoft Office Home and Business 2019 підходить для комерційного використання на ПК та робочих станціях з Windows або MacOS.

Ключові нововведення:

Оновлені функції додатків Office 2019 дозволяють швидше створювати якісний контент.
У PowerPoint 2019 можна створювати кінематографічні презентації за допомогою нових функцій Morph ( «Трансформація») і Zoom ( «Масштабування»). А поліпшені функції рукописного введення в додатках Windows (наприклад, переміщуваний набір інструментів, настройка чутливості натиску і ефекти нахилу) дозволяють створювати документи природним чином.
В Excel 2019 з'явилися нові потужні функції аналізу даних, включаючи нові формули і діаграми, а також поліпшення в PowerPivot.
Word 2019 і Outlook 2019 допомагають фокусуватися на найважливішому. Засоби навчання (Learning Tools), такі як «Читання вголос» (ReadAloud) і «Інтервали» (Text Spacing), полегшують сприйняття контенту. Режим фокусування (Focus Mode) допомагає відсікти всі відволікаючі фактори і сконцентруватися на контенті. Функція сортування пошти (Focused Inbox) поміщає менш важливі листи в кінець черги, щоб ви могли займатися справами, не відволікаючись.
Office 2019 також надає нові можливості для більш надійного захисту і полегшує адміністрування. Ми використовуємо технологію Click-to-Run (C2R, «Натисни і працюй») для розгортання локальних версій Office 2019, щоб скоротити витрати і підвищити безпеку. Серед переваг C2R можна відзначити передбачувані щомісячні оновлення безпеки, актуальний стан додатків при установці, менше навантаження на мережу завдяки технології оптимізації завантаження Windows 10 і можливість простого оновлення до Office 365 ProPlus.
* Більш детальну інформацію про продукт Ви можете отримати на офіційному сайті: https://www.microsoft.com/

Характеристики

Відгуки 0

Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари