Купити Windows 11 Pro BOX FPP 64-bit Ukrainian USB HAV-00195

Купити Windows 11 Pro BOX FPP 64-bit Ukrainian USB HAV-00195
  • Купити Windows 11 Pro BOX FPP 64-bit Ukrainian USB HAV-00195
  • Купити Windows 11 Pro BOX FPP 64-bit Ukrainian USB HAV-00195

Купити Windows 11 Pro BOX FPP 64-bit Ukrainian USB HAV-00195
 

Купити Windows 11 Pro BOX FPP 64-bit Ukrainian USB HAV-00195 в інтернет-магазині SameTe

Опис товару

Купуйте ліцензію Windows 11 Pro BOX FPP 64-bit Ukrainian USB HAV-00195, швидко, надійно, безпечно. Microsoft Windows 11 Pro - це операційна система, розроблена Microsoft, яка пропонує безліч нових функцій та покращень для підвищення продуктивності та зручності використання комп'ютера. Вона є останньою версією операційної системи Windows та пропонує користувачам потужні інструменти та можливості для роботи, розваг та творчості.

Windows 11 Pro має сучасний і стильний інтерфейс, який дає відчуття свіжості та інтуїтивності. Вона пропонує нові можливості, такі як центр управління, який дозволяє швидко отримати доступ до всіх важливих налаштувань системи та відновлення робочих столів, що дозволяє легко повертатися до попередніх сеансів роботи.

Операційна система підтримує 64-бітну архітектуру і включає українську версію, що дозволяє користувачам насолоджуватися всіма перевагами Windows 11 Pro рідною мовою. З установочним USB-накопичувачем, включеним у комплект, встановлення операційної системи стає швидкою та зручною.

Windows 11 Pro пропонує потужні функції безпеки, включаючи вбудований антивірусний захист та захист даних, щоб забезпечити безпеку ваших файлів та особисту інформацію. Вона також пропонує широкий спектр програм та програм, сумісних з Windows, щоб задовольнити всі ваші потреби в роботі та розвагах.

Не пропустіть можливість оновити свою операційну систему до Windows 11 Pro і насолоджуватися новими функціями та покращеннями, які вона пропонує. Придбайте Microsoft Windows 11 Pro FPP 64-bit Ukrainian USB HAV-00195 та оновіть свій комп'ютер сьогодні.

 Купуючи коробку Microsoft Windows 11 Pro, ви отримуєте в комплекті:

-> красиву упаковку

-> інструкцію

-> флешку

-> код активації

 

 Головна перевага FPP версії в тому, що вона не прив'язана до комп'ютера, тому ви вільні розпоряджатися їй як хочете - подарувати, продати або перевстановити на нову машину.

Головна перевага ліцензії FPP - це матеріальний доказ покупки. Документацію, сертифікат автентичності та упаковку слід зберегти. У разі перевірки, наприклад, на підприємстві не важко довести справжність використовуваного програмного забезпечення.

Windows 11 - нова клієнтська операційна система Microsoft. Вона пропонує інновації, спрямовані на підвищення продуктивності та креативності, що є подальшим розвитком тієї ж основи, на якій базується і Windows 10, і призначена для підтримки сучасного гібридного робочого середовища.

-> Тип продукту: коробка

-> Код виробника: HAV-00195

-> Тип доставки: Фізичний 

-> Тип ліцензії: 1 ліцензія пк 

-> Термін дії ліцензії: Безстроково

-> При виникненні проблем із купівлею або використанням товару надаємо технічну підтримку

 

Системні вимоги Windows 11 Pro:

 -> Процесори та ЦП (центральні процесори): 1 ГГц або швидше на 2 або більше ядер і відображаються у списку затверджених ЦП. Процесор на ПК буде основним визначальним фактором для запуску Windows 11. Швидкість годинника (1 ГГц або швидша вимога) і кількість ядер (2 або більше) припадають на макет процесора під час його виробництва і не вважаються оновлюваними компонентами.

 -> Оперативна пам'ять: 4 ГБ. Якщо на ПК менше 4 ГБ пам'яті, можна оновити оперативну пам'ять. Можливо, ви хочете проконсультуватися з веб-сайтом виробника комп'ютера або в точці продавця, щоб дізнатися, чи є мінімальні вимоги для Windows 11.

 -> Сховище: 64 ГБ або більший пристрій для зберігання даних. Якщо на комп'ютері немає великого обсягу сховища, можна оновити диск. Можливо, ви захочете переглянути веб-сайт виробника ПК або продавця, щоб дізнатися, чи є мінімальні вимоги для Windows 11.

 -> Мікропрограму системи: UEFI (для інтерфейсу уніфікованого extensible Firmware – сучасної версії ПК BIOS) та Secure Boot, що можна завантажити. Якщо пристрій не відповідає мінімальним вимогам, оскільки він не підтримує безпечне завантаження, прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, чи можна увімкнути цю функцію. Функцію безпечного завантаження можна увімкнути лише за допомогою UEFI, і в цій статті описано можливі варіанти зміни налаштувань, щоб зробити це можливим.

 -> TPM: модуль TPM версії 2.0. Якщо пристрій не відповідає мінімальним вимогам через TPM, прочитайте статтю, щоб дізнатися, чи є ці кроки.

 -> Графічна плата: Сумісний з DirectX 12 або пізнішої версії з драйвером WDDM 2.0.

 -> Дисплей: Дисплей високої чіткості (720p), більше 9 дюймів по діагоналі, 8 біт на колірний канал. Якщо розмір екрана менший за 9", інтерфейс Windows може не відображатися повністю.

 -> Windows версії для оновлення: На пристрої має бути встановлена ​​Windows 10 версії 2004 або пізнішої, щоб оновити її до Windows Оновлення. Безкоштовні оновлення доступні в Windows оновлення у Налаштування > та безпеки.

-> Підключення до Інтернету та облікові записи Microsoft: Windows 11 Home потрібне підключення до Інтернету та обліковий запис Microsoft, щоб завершити налаштування пристрою при першому використанні.

Характеристики

Відгуки 0

Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари