Сортування:
2

Опт: від 400,00 грн

Бренд: Microsoft

Опт: від 699,00 грн

Бренд: Microsoft

Опт: від 400,00 грн

Бренд: Microsoft

Опт: від 3570,00 грн

Бренд: Microsoft

Опт: від 249,00 грн

Бренд: Microsoft

Купити Windows 10 для ПК, ноутбуків, та робочих станцій в Інтернет магазині ліцензійного програмного забезпечення. SameTE купити Windows 10 для компанії дому та бізнесу. Купити Windows 10 Professional, Windows 10 Home, Windows 10 Enterprise в Samete знайдеш все, дзвони і більше не шукай ліцензійний Windows 10.

Операційна система версії Windows 10, які відрізняються по функціоналу, набору вбудованих утиліт і, що важливо, вартості. Немає сенсу брати дорогу корпоративну версію для школяра, як і не варто обмежуватися урізаним функціоналом домашньої редакції в комерційних цілях. Ми допоможемо вибрати потрібну версію Windows 10, розглянувши чотири редакції системи, доступні на ринку. Ви можете придбати їх в нашому магазині ліцензійного програмного забезпечення SameTE.

Порівняння редакцій Windows 10

«Десятка» може інсталюватися на ПК, смартфон або планшет. У кожному разі застосовуються спеціалізовані версії операційки, які оптимізовані під конкретний гаджет: вони використовують певну кількість пам'яті, займають порівнянне простір між пристроями пропонують користувачеві певний функціонал. Системи під смартфони та планшети звичайному инсайдеру недоступні, адже ті продаються з уже встановленими «десятками». Саме тому ми докладніше зупинимося на редакціях для ПК. Їх чотири:

«Домашня» або Home. Найпростіший і дешевий варіант для індивідуального користування. Можливостей системи досить для базових дій: роботи з документами, складання таблиць, перегляду картинок і відеофайлів, серфінгу в мережі.

«Професійна» або Professional. Така редакція підійде людям, які використовують комп'ютер не тільки для розваги і побутових потреб, а й для роботи.

«Корпоративна» або Enterprises. Її можливості дозволяють організувати злагоджену роботу відразу декількох пристроїв, що зручно для контролю за робочим процесом в різних організаціях.

«Для освітніх установ» або Education. Такий варіант встановлюють на шкільні і студентські комп'ютери.

Розглянемо зазначені версії Windows 10.

Windows 10 Home

Windows 10 «Домашня» (Home) - базова версія для користувачів ПК, ноутбуків і планшетних комп'ютерів. Поставляється з ноутбуками і нетбуками.

У цій версії є всі необхідні для домашнього користування ресурси і, незважаючи на це, вона одна з найбільш бюджетних в лінійці Windows 10 від Microsoft.

Home часто вибирають економні користувачі. Система ідеально підходить для малопродуктивних машин, адже займає небагато місця і вимагає найменшу кількість ресурсів для нормального функціонування в порівнянні з іншими редакціями.

Windows 10 Professional

Windows 10 Professional Ця версія коштує дорожче, але її функціонал і можливості ширше. Наприклад, в «Професійної» редакції користувач отримує доступ до налаштувань адміністрування та персоналізації ПК, а також до бізнес-додатків, недоступним в «Домашньої» версії.

У Pro існує зручна функція BitLocker, яку можна активувати при крадіжці ноутбука, а також посилений захист інформації користувача. У цій редакції є настройка групової політики - її зручно використовувати для підключення пристрою до загальної бізнес-мережі. «Професійна» Windows 10 може управлятися за допомогою віддаленого доступу до робочого столу, а також взаємодіяти з хмарним сховищем.

Ви можете купити Windows 10 версії Pro, якщо використовуєте комп'ютер для заробітку, наприклад, в ролі фрілансера або віддаленого співробітника.

Windows 10 Enterprises

Ця редакція відрізняється розширеними функціями управління корпоративними ресурсами, посиленою безпекою і т. Д.

Windows 10 Enterprises має два варіанти - просто «Корпоративна» (варіант для малого і середнього бізнесу), а також редакції з позначками LTSC (раніше LTSB). У першому варіанті разом з покупкою активації Windows 10 ви купуєте повний набір функцій, який може використовуватися для організації роботи великих офісів і корпоративних мереж. Така редакція є надмірною для домашнього використання, тоді як LTSC відмінно підходить і рядовому, але «прошаренному» користувачеві.

Головна особливість системи LTSC - це її спрямованість на стабільну роботу. Система оновлюється не як звичайні версії (виробник випускає оновлення, воно автоматично встановлюється і по ходу роботи виявляються помилки), а по спеціалізованому каналу. В цьому випадку система встановлює тільки ті оновлення, які вже пройшли перевірку іншими користувачами. Windows 10 Enterprises LTSC позбавлена ​​незначних функцій, завдяки чому вона легше інших «Корпоративних» версій і має збільшений період технічної підтримки.

Windows 10 Education

У ній присутній майже всі ті ж функції, що і в версії Enterprises, крім Cortana - голосового помічника, якого немає поки ні в одній редакції російською мовою.

Особливості Windows 10 - загальна для всіх редакцій

Модифіковане меню «Пуск». У цій ОС розробники врахували побажання користувачів і з'єднали звичне відображення меню у вигляді списку з варіантом з «вісімки» - з живими плитками. Вони отримали таку назву за рахунок того, що відображають основну інформацію з програми в реальному часі: на плитці з погодою видно прогноз на даний момент, в поштовій скриньці відображається кількість нових листів і т. Д. Живі плитки доступні тільки для офіційних додатків.

Пошук нових пристроїв. Він дозволяє шукати не тільки програми та програми, а й будь-які документи, що зберігаються на комп'ютері. У «десятці» досить ввести декілька перших літер назви файлу або програми, щоб системи його знайшла.

Cortana. Головним нововведенням пошуку і взагалі всієї Windows 10 можна назвати появу голосового асистента Cortana, однак, ця опція поки не доступна в російськомовній версії ОС.

Нове управління вікнами. Їх можна прикріплювати до краю екрану, але також система самостійно пропонує варіанти розміщення, завдяки чому стало зручніше працювати відразу в декількох документах.

Створення нових робочих столів. Тепер навіть на комп'ютері ви можете створювати потрібну кількість столів для роботи і персоналізувати їх під власні потреби.

Це лише невеликий, але істотний список змін системи. В цілому вона має дружній користувачеві інтерфейс і величезний перелік персоналізованих налаштувань, завдяки чому набула широкого поширення по всьому світу.

Купити Windows 10  ви можете в SameTe ліцензійного програмного забезпечення Віндовс ліцензійний купи життя полегшуй. с Новою Windows 10 яка стала одна із лідерів, із яких розробила компанія Microsoft операційних систем.

Раді запропонувати Вам купити Ліцензійне програмне забезпечення в SameTE, є в продажу широкий вибір ОС операційних систем Windows 10 Professional, Windows 10 Home, Windows 10 Enterprises.

У нашому інтернет магазині ви можите купити Windows 10 Professional, Windows 10 Home, Windows 10 EnterprisesWindows 10 за дуже привабливою ціною, у чому ви самі можете переконатися.! Microsoft ОС на сьогоднішній день відповідають всім вимогам як домашнього, так і корпоративного користувача.

Наш товар дає вам можливість легалізувати ваш віндовс 10 Professional, Windows 10 Home, Windows 10 Enterprises з мінімальними витратами коштів і часу. Купити windows 10 у нас означає: користуватися всіма перевагами ліцензійної операційної системи (останні оновлення, цілодобова технічна підтримка Microsoft, ...).

Купити Windows ліцензії Windows 10, для компанії, та для домашнього використаня, ліцензійний Windows 10, операційні системи Windows 10, в Інтернет магазині ліцензійного програмного забезпечення купити Windows для бізнесу ліцензійний віндовс 10

Операційна система - це головна програма комп'ютера. Без неї ми не змогли б навіть включити комп'ютер. Windows- це операційна система. Зараз існує кілька операційних систем, одна з них - Windows. Вона безумовно лідер і встановлена ​​практично на всіх комп'ютерах. Сьогодні найновішою є Windows 10!. Я куплю виндовс 10 і що отримаю в замін, запитаєте ви? Давайте розбиратися: надійна і перевірена часом операційна система, мінімальні вимоги до ПК і висока швидкість роботи; У нас ви можете купити Windows 10 Professional, Windows 10 Home,

Якщо вам не байдужа безпека вашої інформації, стійка без збоїв робота вашого обладнання не економте на придбанні ліцензійної операційної системи Windows 10 Pofessional Ринок затоплений піратськими ОС рано чи пізно ви зіткнетеся з проблемою використання піратського ПЗ.

Скупий платить двічі - це прислів'я як ніде актуальна в області IT, навіть дещо пом'якшує фарби. Так як використання піратського ПЗ і ОС може привести не тільки до втрати інформації, а й до несанкціонованого доступу зловмисників до вашої конфіденційної інформації (номерами банківських рахунків, паролів і т.д.), а так само до псування самого комп'ютера або пов'язаного з ним устаткування .

Чому краще купити у нас?

Повністю легальна ліцензійна версія

Доступні всі оновлення через Інтернет

Завжди актуальний захист від «троянів» та вірусів

100% Microsoft Підтримка (через Інтернет і по телефону)

Доступні всі мови (локалізації), в тому числі англійська й російська