Microsoft Windows Server 2019 Standard

Microsoft Windows Server 2019 Standard
  • Microsoft Windows Server 2019 Standard
  • Microsoft Windows Server 2019 Standard

Microsoft Windows Server 2019 Standard
 

Операційна система Microsoft Windows Server 2019 Standard

​​​​Інтернет магазин ліцензійного програмного забезпечення.

Купити Windows

  Viber   (097)588-88-54

Telegram  (093)665-66-64 

WhatsApp (099)760-74-44

Skype samete.com.ua

Instagram: samete.com.ua

Спосіб доставки: Електронний ключ на ел.пошту покупця

Купити продукти як Windows 11/10,8,1,7 BOX, OEM, Ключ, KEY-COA Get Genuine Kit. Office, Server доставка «Новою Поштою»

Спосіб оплати: Visa / MasterCard, Приват24

Також для оплати доступні безготівковий розрахунок, з ПДВ і без ПДВ.

Приємних вам покупок! 

Опис товару

Раді запропонувати вам купити Windows Server 2019 Standard Ліцензійний ключ

Тип ліцензії: ліцензія на сервер на 2 ядра
Мова: багатомовна версія
Спосіб доставки: на e-mail протягом 1 робочого дня
Гібридні хмарні сценарії
З Windows Server 2019 клієнти зможуть легко інтегрувати Azure-сервіси, такі як Azure Backup, Azure File Sync, сервіс аварійного відновлення і багато іншого, щоб можна було використовувати ці Azure-сервіси, не порушуючи при цьому роботу своїх додатків та інфраструктури.

Безпека
У Windows Server 2019 екрановані віртуальні машини тепер будуть підтримувати віртуальні машини Linux. VMConnect розширено для поліпшення усунення неполадок екранованих віртуальних машин для Windows Server і Linux. Зашифровані мережі можна додавати, що дозволить адміністраторам шифрувати сегменти мережі для захисту мережевого рівня між серверами.
Крім того, вбудований захист від загроз Windows Defender (ATP) забезпечує превентивний захист, виявляючи будь-які атаки, включаючи атаки з нульовим днем

платформа додатків
Windows Server 2019 являє значні поліпшення для обчислень, зберігання і роботи мережевих компонентів кластера Kubernetes. Більш того, Windows Server 2019 пропонує покращений WSL, допомагаючи користувачам Linux реалізовувати свої сценарії в Windows при використанні галузевих стандартів, таких як OpenSSH, Curl & Tar.

Hyper-конвергентна інфраструктура (HCI)
Microsoft співпрацює з провідними галузевими постачальниками обладнання для надання доступного та в той же час надзвичайно надійного рішення HCI з перевіреним дизайном. Додані масштаб, продуктивність і надійність. Можливість управління розгортанням HCI спрощує управління і повсякденну роботу в середовищах HCI.

Проект Гонолулу тепер знаходиться в Центрі адміністрування Windows
Центр адміністрування Windows - це новий, локально розгорнутий, заснований на браузері інструмент управління, який дозволяє керувати серверами Windows без блакитної або хмарної залежності. Центр адміністрування Windows дає повний контроль над усіма аспектами інфраструктури сервера і особливо корисний для управління серверами в приватних мережах, які не підключені до Інтернету. Центр адміністрування Windows - це сучасна еволюція інструментів управління «in-box», таких як диспетчер сервера і MMC. Він доповнює System Center.

Характеристики

Відгуки 0

Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари