Microsoft Windows Server 2019 Standard

Microsoft Windows Server 2019 Standard
  • Microsoft Windows Server 2019 Standard
  • Microsoft Windows Server 2019 Standard

Microsoft Windows Server 2019 Standard
 

Операційна система Microsoft Windows Server 2019 Standard

Опис товару

Раді запропонувати вам купити Windows Server 2019 Standard Ліцензійний ключ

Тип ліцензії: ліцензія на сервер на 2 ядра
Мова: багатомовна версія
Спосіб доставки: на e-mail протягом 1 робочого дня
Гібридні хмарні сценарії
З Windows Server 2019 клієнти зможуть легко інтегрувати Azure-сервіси, такі як Azure Backup, Azure File Sync, сервіс аварійного відновлення і багато іншого, щоб можна було використовувати ці Azure-сервіси, не порушуючи при цьому роботу своїх додатків та інфраструктури.

Безпека
У Windows Server 2019 екрановані віртуальні машини тепер будуть підтримувати віртуальні машини Linux. VMConnect розширено для поліпшення усунення неполадок екранованих віртуальних машин для Windows Server і Linux. Зашифровані мережі можна додавати, що дозволить адміністраторам шифрувати сегменти мережі для захисту мережевого рівня між серверами.
Крім того, вбудований захист від загроз Windows Defender (ATP) забезпечує превентивний захист, виявляючи будь-які атаки, включаючи атаки з нульовим днем

платформа додатків
Windows Server 2019 являє значні поліпшення для обчислень, зберігання і роботи мережевих компонентів кластера Kubernetes. Більш того, Windows Server 2019 пропонує покращений WSL, допомагаючи користувачам Linux реалізовувати свої сценарії в Windows при використанні галузевих стандартів, таких як OpenSSH, Curl & Tar.

Hyper-конвергентна інфраструктура (HCI)
Microsoft співпрацює з провідними галузевими постачальниками обладнання для надання доступного та в той же час надзвичайно надійного рішення HCI з перевіреним дизайном. Додані масштаб, продуктивність і надійність. Можливість управління розгортанням HCI спрощує управління і повсякденну роботу в середовищах HCI.

Проект Гонолулу тепер знаходиться в Центрі адміністрування Windows
Центр адміністрування Windows - це новий, локально розгорнутий, заснований на браузері інструмент управління, який дозволяє керувати серверами Windows без блакитної або хмарної залежності. Центр адміністрування Windows дає повний контроль над усіма аспектами інфраструктури сервера і особливо корисний для управління серверами в приватних мережах, які не підключені до Інтернету. Центр адміністрування Windows - це сучасна еволюція інструментів управління «in-box», таких як диспетчер сервера і MMC. Він доповнює System Center.

Характеристики

Відгуки 0

Відправити відгук
Дякуємо за Ваш відгук. Після модерації він буде доступний

Схожі товари